0

Bu kadınların diğerlerinden hiçbir farkı yoktur, ancak başkalarının olmadığı yerde kararlılıkları ve motivasyonları vardır. ‘Fikirler sizi zengin yapmaz, yürütme yapar’ sözünü duydunuz mu?

aşındırmak, aşınmak, aygıt içeren Ücretsiz stok fotoğraf

Fikirler bir düzine paradır, ancak gerçekte yukarıda ve öteye giden ve bir yandan fikirlerini hayata geçirdiği için tanınabilecek başarılı kadınların sayısını sayabilirsiniz! Öyleyse, ilham almak için onları bugün bulundukları yere getiren şeyin ne olduğunu duymaktan daha iyi bir yol var mı?

1.DİĞER KADINLARI DESTEKLEYİN
Victoria Beckham bu noktada oldukça fazla gol. Aklınızı koyduğunuzda neler olabileceğinin kanıtı, müzik kariyerinden sonra arka planda kaybolabilirdi ama yeni şeyler denemeye çalıştı ve ünlü statüsünün arkasından bir moda çizgisi başlattı. Sürekli kendisinden daha fazlasını talep ediyor ve aslında tüm kadınlara ilham veriyor. Victoria Beckham’ın burada gününü nasıl planladığını öğrenin .

Victoria, başarısından bahseden, Anna Wintour ve Diane von Furstenberg de dahil olmak üzere yıllar boyunca kendisini destekleyen bir dizi akıl hocasına itibar etti . Kendisinin diğer kadınları hem profesyonel hem de kişisel olarak desteklemeye çalıştığını da açıkladı. “İşimin dörtte üçü güçlü kadınlar tarafından yönetiliyor. Her gün işe gidiyorum ve aile sahibi olmanın yanı sıra inanılmaz derecede sıkı çalışan kadınlardan ilham alıyorum. ”

“Üst yönetim kadrosunun çoğu kadın. Onları kadın oldukları için çalıştırmadım, ama işte en iyileri oldukları için … ”

Victoria, geçmişte her kadının rüyasını desteklemediğini, ancak destekleyici ve destekleyici insanlarla etrafını sarmanın onu ilerletmeye yardımcı olduğunu kabul ediyor.

 

2.HEDEFİNİZİ Kucaklayın
Tory Burch’un arkasında son derece başarılı bir marka var ve evet, arkasındaki ekiple yapılacak çok şey vardı, ancak vizyonu ve itici gücü onu ileriye götürdü.

Krediyi diğer insanlara çokça verdiğini hatırlıyor ve yıllar içinde hırslı olmanın korkulacak bir şey olmadığını anladı.

3.ASLA PES ETMEYİN
Elbette Rodial’ı duymuşsunuzdur? Maria Hatzistefanis’in yarattığı marka ortaya çıktı, dünyayı kasıp kavurdu ve ‘Nasıl Bir Gecede Başarılı Olunur’ kitabı, iş dünyasına ve bir gecede başarıya dönüşme efsanesine çok gerçek bir bakış. Maria her gün hayatını geliştirmek için ne yaptığını öğrenin burada .

Maria’nın başarı için gerçekten yardımcı olacak bazı ipuçları var, çünkü bunun için giderken, gece geç saatlerde ve sabahın erken saatlerinde ve zor zamanlarda sizi devam ettirecek bir şeye ihtiyacınız olacak.

“Vazgeçme. Çevrenizdeki insanlar sizden şüphe duyacaklar, risk almamanız gerektiğini söyleyecekler. Bunu görmezden gelmelisin. Zorlaşacak ve bazen imkansız gibi görünecek, ancak kendinizi en çok harekete geçirmeniz gereken zamanlar bunlar. ”

4.ASLA YERLEŞME
Listenin son ipucu için Beyonce’ye döneceğiz. Bir megastar olmasına rağmen, kendisi için bir imaj yaratmak, konserlerinin, performanslarının, ismini koyduğu her şeyin markasını yansıttığından emin olmak için yorulmadan kölelik yaptı. Bir megastar gibi davranarak kendini bir megastar haline getirdi.

“Ben asla güvende olamam; Ben her zaman tahıllara karşı koymaya çalışırım. Bir şeyi başarır başaramaz, daha yüksek bir hedef belirlerim. Bu şekilde bulunduğum yere geldim. ”

Beyonce’nin sözleri oldukça önemli  ve doğrudur. Farklı olun ve kalıbı kırın. Bir hedefe ulaşır ulaşmaz, bir sonrakini arayın, onu daha iddialı hale getirin ve ne olursa olsun ona gidin. Başarı arayışınızda acımasız olun ve kendinizden ve kendinizden en iyisinden başka hiçbir şey talep etmeyin. Bu başarılı kadınlar, her zaman daha başarılı olabileceklerini ve daha fazlası için çabalayabileceklerini, asla yetinmeyeceklerini ve başarılı olmak istiyorsanız, siz de yapmamalısınız!

 

Annelerin Kendini Daha İyi Hissetmesi İçin İpuçları

Previous article

SMA HASTALIĞIYLA HAYATTA KALMA MÜCADELESİ

Next article

Yorumlar

Comments are closed.

You may also like

More in Kadınca