0

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler yazımızda…

 

 • Şu anda işlerin üzerinden elinizi çekip insanların neler yaptığını gözlemleme vakti. Her şeyi siz kontrol edemezsiniz, edebilseniz bile buna gerek yok. İnsanların işbirliği yapmasına izin verin ve neler çıkarabileceklerini izleyin.
  1 / 13
 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Birisi hakkında son derece olumlu hislerinizin olması, başkalarının da böyle hissedeceği anlamına gelmez.Bu yüzden bugün varsayımlarda bulunmayın. Kimse sizin gibi değilse de endişelenmeyin.
  2 / 13
 • BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün aklınızda bazı heyecan verici planlar olabilir ve sizi gözünüzün önündeki fırsatlardan uzaklaştırabilir. İnsanlar işyerindeki bir projeye katkınız için çok hevesliler, ancak başka bir şey düşünmekle meşgulseniz, bu fırsatı kaçırabilirsiniz.
  3 / 13

 

 

 • İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bir karar vermekte zorlanıyorsanız veya hangi stratejiyi benimsemeniz gerektiği konusunda kafanız karıştıysa, bugün duruma tekrar değerlendirmek için mükemmel bir gün. Ani kararlar vermediğiniz sürece sizi doğru olandan alıkoyacak bir şey yok.
  4 / 13
 • YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Başkalarının gözünden nasıl göründüğünüzü hiç düşündünüz mü? İmaj kişiliğinizi yönlendirecek bir şey değil, ancak konu iş hayatı olduğunda özellikle dikkat etmeniz gereken noktalardan biri.
  5 / 13
 • ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU Önem verdiğiniz biri planınıza bugün biri ket vurabilir. Ancak bu konuda fazla sinirlenmeden ve kendinizi kaybetmeden ne yapmanız gerektiğini çözmelisiniz.
  6 / 13

 

 

 • BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bir sonraki y hedefinize ulaşmak için ihtiyacınız olan tek şey hayatınıza yakın zamanda girecek olan bir kişi. İş yerindeyseniz, burada yeni olmayan, ancak son zamanlarda farklı bir rol üstlenen birini arayın.
  7 / 13
 • TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Tüm ilişkiler zaman zaman tahmin edilemez, ancak bugün kafa karıştırıcı niteliklere sahip arkadaşlıklarınızdan biri çok daha öngörülebilir bir hale gelebilir. Bu kişinin ilişkinizden gerçekten ne istediğini tahmin etmenizi kolaylaştıracak bir ipucuna dikkat etmelisiniz.
  8 / 13
 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU Siz ve bir arkadaşınız ne yapmanız gerektiği konusunda karşıt fikirlere sahipsiniz ve aradaki gerginlik o kadar artıyor ki onunla ilişkinizi tamamen kesmeyi düşünüyorsunuz. Bu sorunu çözmenin daha iyi bir yolu olabilir.
  9 / 13

 

 

 • YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU Yanınızda güçlü bir insan var, bu yüzden onun cömert tekliflerinden nasıl yararlanacağınız konusunda stratejik olmalısınız. Bu teklifleri hemen değerlendirmektense, sizin için çok daha değerli olacağı bir zaman için saklayabilirsiniz.
  10 / 13
 • OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU Kendine güveni olmayan bir kişinin duygularını incitmemek için gerçeği gizlemeksizin için yorucu olabilir. Şu anda bunun için zaten hiç sabrınız yok.
  11 / 13
 • KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün başınızı kaldırıp da etrafınıza bakmazsanız önünüze çıkan fırsatları nasıl göreceksiniz? Yeni bir romantizm, yeni bir yatırım fırsatı veya yeni bir iş arıyorsanız, şu anda orada bir yerde sizi bekliyor.
  12 / 13

 

 

 • BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU Kişisel problemleriniz şu anda sizi rahatsız etmiyor çünkü dikkatiniz fazlasıyla dağılmış durumda. İşbirliğine dayalı bir çalışmayla kendinize gelebileceksiniz. Diğer insanlarla etkileşimde olmak size iyi gelecek.

 

WhatsApp’ın yeni özelliği çok kullanışlı olacak!

Previous article

Burç Tarihleri ve Özellikleri, 2020 Burçların Tarihleri

Next article

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

You may also like